Answers to your Questions about PrestaShop 1.6

Answers to your Questions about PrestaShop 1.6
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industrys standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

1500 Comments

Zamontowaliśmy antenę satelitarną w salonie fryzjerskim

Ocena 4.8 ★★★★★ 127 głosów

Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się na zamontowanie anteny satelitarnej w naszym salonie fryzjerskim w Warszawie, na początku nie wiedzieliśmy jaki będzie odzew naszych klientów i klientek na taką małą nowość. Okazało się, że wiele osób przestaje przewijać internet w telefonie i ogląda seriale na ekranie telewizora zamocowanego na naszej ścianie, czasami puszczamy kanały muzyczne ale najczęściej 13 Ulicę, FX, AXN, BBC Brit bo tutaj jest najwięcej dobrych produkcji z USA. Cały montaż dekodera i zestawu satelitarnego wykonał dla nas serwis Canal+, instalatora zamówiliśmy na stronie internetowej CYFRA.TV wraz z dostawą całego sprzętu oraz umową o świadczenie usług telewizyjnych.

Trzeba podkreślić, że do salonu fryzjerskiego nie można brać standardowej umowy, tylko i wyłącznie kontrakt z prawami do odtwarzania publicznego, opłata miesięczna jest oczywiście wyższa niż do użytku prywatnego, ale dzięki zwiększonemu zainteresowaniu klientów warto ponieść te koszty. Oprócz montażu anteny, specjaliści zamontowali nam telewizor na takim fajnym ruchomym mocowaniu, dzięki temu możemy kierować go w dowolne miejsce w salonie. Poprosiliśmy też o podłączenie dekodera do systemu audio, mamy teraz wysokiej jakości dźwięk z głośników zamontowanych w podwieszanym suficie, jak nie ma nic ciekawego w telewizji przełączamy się na aplikację radiową i puszczamy muzykę, w dekoderze Canal+ można wyszukać kilkadziesiąt stacji muzycznych.

Ważną częścią oferty są transmisje sportowe na żywo, w weekendy żony przychodzą na strzyżenie a mężowie siedzą na kanapce u nas, piją kawę i oglądają mecz więc wszyscy są zadowoleni. Zresztą nasi klienci to nie tylko kobiety, coraz więcej mężczyzn zaczyna dbać o swój wygląd i odwiedzają salony piękności, a jak do tego dochodzi możliwość obejrzenia meczu swojej ulubionej drużyny to jest pełnia szczęścia. Ponieważ Canal+ transmituje wszystkie najważniejsze ligi europejskie, wybór rozgrywek na żywo jest ogromy, nie tylko piłka nożna ale również tenis i wyścigi żużlowe bardzo popularne w naszym kraju.